Špecialista BOZP

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (objasníme pri pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie a udržiavanie systému ochrany zdravia a bezpečnosti práce
- sledovanie a dodržiavanie legislatívy v oblasti HSE
- identifikácia, kontrola a evidencia rizík a nebezpečenstiev
- zodpovednosť za školenia a tréningy zamestnancov
- vykonávanie činnosti v súlade s ISO normami a dohliadanie na ich dodržiavanie
- dodržiavanie povinností v súvislosti s ochranou pred požiarmi
- hodnotenie a vykonávanie interných auditov
- kontakt s externými dodávateľmi
- pravidelné reporty

- zaujímavé finančné ohodnotenie a bonusový systém
- práca v dynamickom tíme
- balík sociálnych benefitov

Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám svoj životopis na emailovú adresu:
[email protected]
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- min. 2 ročná prax na podobnej pozícii
- znalosť platnej legislatívy
- znalosť štandardov kvality, ISO, BOZP
- rozhodnosť a precíznosť
- spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce
- flexibilita
- dobré organizačné a komunikačné zručnosti

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3157771  Dátum zverejnenia: 11.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (objasníme pri pohovore)