Inžinier kvality

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou (objasníme pri pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytvorenie procesu, koordinácia procesov a zlepšovanie výsledkov kvality
- podpora výroby vo všetkých otázkach súvisiacich s kvalitou
- zaznamenávanie a vyhodnotenie meraní a výrobných dát, analýza chybných dielov
- podpora projektov v oblasti zabezpečovania kvality
- vedenie tímu ľudí
- hodnotenie a vykonávanie interných auditov
- pravidelný reporting
- interné riešenie reklamácií zo strany zákazníka a dodávateľa a participácia na nápravných opatreniach
- udržiavanie systému riadenia kvality
- vytváranie štatistiky kvality podľa zadaní
- analýza príčin a sledovanie pôsobenia interných a vonkajších problémov kvality

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- práca v dynamickom tíme
- balík sociálnych benefitov

Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám svoj životopis na emailovú adresu:
kosice@draftcom.com
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment kvality (výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- min. 2 ročná prax na podobnej pozícii
- znalosť štandardov kvality, ISO
- analytické myslenie
- rozhodnosť a precíznosť
- spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce
- flexibilita
- dobré organizačné a komunikačné zručnosti

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Klincová 37
821 08 Bratislava
ID: 3157535   Dátum zverejnenia: 11.8.2017