Mzdová účtovníčka

DRAFTCOM s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné spracovanie mzdovej a personálnej agendy v zmysle platných zákonov a interných predpisov
- Spracovanie podkladov pre výpočet miezd
- Spracovanie miezd
- Ročné zúčtovanie daní
- Ročné zúčtovanie zdravotného poistenia
- Komunikácia so zdravotnými poisťovňami, zasielanie prehľadov, hlásenie zmien
- Komunikácia so Sociálnou poisťovňou, zasielanie prehľadov, hlásenie zmien
- Bezchybné vedenie údajov k osobnej evidencii zamestnanca
- Evidencia dochádzok zamestnanca
- Spracovanie všetkých náležitostí súvisiacich s nástupom a výstupom zamestnanca
- Archivácia dokladov súvisiacich so mzdovou s personálnou problematikou podľa zákona
- Písomné odpovede exekútorom, súdom a iným inštitúciám

- práca v mladom kolektíve
- možnosť inovovať postupy vedenia účtovníctva
- firemný notebook, mobil
- možnosť homeofficov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je medzinárodným poskytovateľom služieb v oblasti manažmentu internej logistiky a kvality pre globálnych klientov. Našim cieľom je poskytovať logistické služby s vysokou pridanou hodnotou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Jednoduché účtovníctvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

3

- Ovládanie mzdového programu HUMANET
- Znalosť mzdového účtovníctva
- Znalosť pracovno-právnych, mzdových predpisov a personálnej administratívy
- Samostatnosť a flexibilita
- Tímová spolupráca
- Schopnosť dodržiavať určené termíny
- Znalosť práce na PC, MS Office

Personálna agentúra Draftcom s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku v roku 2014 pomáha ľudom zamestnať a uplatniť sa u najväčších a najsilnejších hráčov, prevažne na trhu automobilového priemyslu, logistiky, potravinárstva a výroby.

Náš tím skúsených HR konzultantov má za sebou množstvo projektov, v ktorých úspešne pomohol ako našim zákazníkom v oblasti personálnych služieb, tak aj uchádzačom v hľadaní si správneho pracovného miesta v lokalitách po celom Slovensku aj v zahraničí.

Kladieme veľký dôraz na budovanie dlhodobých partnerstiev a práve preto je pre nás dôležité aby si aj Ty, nový uchádzač o zamestnanie dostal vždy kvalitné zaškolenie a bol si pripravení na Tvoju novú prácu od prvého dňa a takisto sme tu pre Teba aj počas celého trvania Tvojho nasledujúceho pracovného pomeru prostredníctvom bezplatných konzultácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2731019  Dátum zverejnenia: 12.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou