Asistent/tka predaja v Nitre

Dráčik DIVI, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Júl 2022
950 - 1 050 EUR/mesiac4,70 - €/hod. (brutto) + príplatok za sobotu 1,79 €/hod. (brutto), za nedeľu 3,58 €/hod. (brutto), osobné ohodnotenie, mesačná odmena za vzornú dochádzku. Priemerná hrubá mesačná mzda cca 950€ - 1050€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne Dráčik v Nitre hľadáme šikovných a zodpovedných ľudí.

Náplňou práce na danej pozícii bude :
-predaj, komunikácia a starostlivosť o našich zákazníkov
-práca s interným počítačovým programom
-spracovanie a vystavenie tovaru
-práca s registračnou pokladňou

- práca na zmeny, krátky a dlhý týždeň
- stravné lístky v hodnote 4,50,-€/ zmena ( formou stravovacej karty )
- práca v priateľskom a dynamickom kolektíve
- možnosť kariérneho postupu v stabilnej spoločnosti
- zamestnanecká zľava na nákup tovaru
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť ovplyvniť výšku mzdy v závislosti od určitých podmienok

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín výberového konania - Júl 2022

Životopisy s fotografiou posielajte na mail: [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013Z.z. o ochrane osobných údajov.
Vybraní a kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požadované podmienky pre obsadenie pozícií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-príjemné vystupovanie
-komunikatívnosť
-flexibilnosť
-zodpovednosť
-lojalita
-vysoké pracovné nasadenie
- fyzická zdatnosť
-počítačové znalosti ( e-mail, internet ) - základy

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom tovaru konečnému spotrebiteľovi.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4351818  Dátum zverejnenia: 10.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac