Logo Drab s.r.o.

Pokladník - Pokladníčka

Drab s.r.o.

Miesto práce
Záhradkárstvo Dráb, Dukelská, Bernolákovo
Termín nástupu
14.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Obsluha pokladne
  • Zalistovanie účtovných dokladov
  • Aktívne oslovovanie zákazníkov a predaj tovaru
  • Starostlivosť o zverený úsek
  • Inventarizácia pokladne a vykonávanie denných uzávierok
  • Vykonávanie reklamácií a vráteniek
  • Kontrola skladových zásob a doplnenie tovaru

Typický deň na pozícii Pokladník - Pokladníčka:

  • Vitajte zákazníkov a odovzdajte im úsmev
  • Obsluha pokladne a zalistovanie účtovných dokladov
  • Predaj tovaru a aktívne oslovovanie zákazníkov
  • Starostlivosť o zverený úsek a kontrola skladových zásob

Typická pracovná doba pre pozíciu Pokladník - Pokladníčka:

  • 8-hodinový pracovný deň, zmeny v ranných 8-16, popoludňajších 10-18
  • alebo 10-hodinový pracovný deň 4x do týždňa a jeden deň počas týždňa voľno

Ďalšie príklady náplne práce:

  • Obsluha pokladne a vedenie záznamov o platbách
  • Starostlivosť o čistotu a poriadok v pokladni a v okolí

  • Získavaš 1x ročne hodnotiace prémie za svoju prácu.
  • Máš nárok na zamestnaneckú zľavu 20% na odber tovaru v našich predajniach.
  • Získavaš motivačné odmeny za svoj výkon, ktoré ťa ešte viac motivujú k lepším výsledkom.
  • Po skúšobnej dobe získavaš pracovný pomer na dobu neurčitú a tým sa stávaš súčasťou nášho stabilného a spoľahlivého kolektívu.
  • Máš možnosť účasti na každoročných školeniach, ktoré ti pomôžu rozvíjať sa v pracovnom prostredí.
  • Získavaš príležitosť vycestovať na pracovné cesty k našim zahraničným dodávateľom a získať nové skúsenosti.
  • U nás máš dlhodobú pracovnú perspektívu a možnosť kariérneho rastu.
  • Zabezpečíme ti pracovné oblečenie do každého počasia, takže sa nemusíš obávať nepriaznivých poveternostných podmienok.
  • Máš nárok na príspevok na stravovanie a pitný režim na pracovisku počas dňa, čím si ušetríš svoje financie a zabezpečíš si dostatočný prísun tekutín.
  • Zabezpečíme ti aj ďalšie výhody, ktoré ti pomôžu cítiť sa na pracovisku príjemne a motivované.

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný ihneď

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záhradkárstvo Dráb
V roku 2014 sme otvorili výnimočne Záhradkárstvo s jedinečnou koncepciou. Nie sme len Záhradkárstvo, sme miesto ktoré chce inšpirovať a byť námetom pre záhradkárov. Nie je nič krajšie ako vytvoriť si priestor okolo seba v ktorom sa budete a budeme cítiť príjemne či už v dekoratívnej alebo úžitkovej záhrade.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Dráb
Tel.: +421905911889
E-mail: poslať životopis
ID: 4829908  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac