Operátor a šička do výroby

DR s. r. o.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
ihned
1 100 - 1 600 EUR/mesiac+ bonusu za dochádzku až do výšky 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou našej rastúcej firmy Dajana Rodriguez, ktorá sa špecializujúcej na výrobu kožených kabeliek s dizajnom založených na vyšívaných motívoch. Do tímu hľadáme možno práve VÁS!
Ak ste flexibilný a máte chuť sa učiť nové veci sme otvorený vaším životopisom a doterajším pracovným skúsenostiam.

Vaša pracovná náplň bude pozostávať:
* práca s obsluhou vyšívacích strojov;
* udržiavanie a nadstavovanie strojov pre optimálny chod;
* dodržiavanie kvality vyšívaných výrobkov a kontrola hotových výšiviek;
* spolupráca s tímom vo výrobe;
* predovšetkým šitie kožených výrobkov;
* spájanie a zošívanie jednotlivých dielov
* vykonávanie ručných operácií spojených so šitím kožených kabeliek a iných doplnkových produktov (napr.: lepenie, tvarovanie, žehlenie a iné);

Naša spoločnosť vám ponúka:
* zaujímavú a dynamickú prácu na plný úväzok (úkolová mzda) v rastúcej spoločnosti;
* možnosť učiť sa od skúsených kolegov, ktorí vás radi zaškolia do procesov vo výrobe;
* stabilné zamestnanie s príjemným pracovným prostredím;
* konkurencie schopný plať + výkonnostné odmeny a odmeny za dochádzku;
* školenie a podpora pri začleňovaní do pracovného procesu;
* pracovná doba Pondelok - Piatok (flexibilný nástup do práce) - pracovný čas 8 hodín, jednozmenná prevádzka;

Ak Vás ponuka zaujala a máte chuť pracovať v našej spoločnosti, neváhajte a zašlite nám svoj životopis s fotografiou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov vyhovujúcim naším podmienkam práce. Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

operátor výroby, obsluha vyšívacích strojov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*záujem a chuť učiť pracovať s vyšivacími strojmi;
*pozitívny prístup a schopnosť pracovať v tíme;
*skúsenosti s vyšívacími a šiacimi strojmi a prácou vo výrobe výhodou, nie podmienkou;
*základné technické zručnosti;

Sme stabilná, dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá pod značkou Dajana Rodriguez vyrába luxusné kožené kabelky a doplnky. Pôsobíme v niekdajších Baťovanoch, kde si stále ctíme odkaz poctivej remeselnej práce, no do výrobného i organizačného procesu neustále zavádzame inovatívne postupy. Za desať rokov v módnom priemysle máme svoju stálu klientelu doma i v zahraničí a neustále plánujeme expanziu na nové trhy. Ak Vás láka práca v kreatívnom prostredí módneho priemyslu, máte ambície neustále napredovať a chcete byť súčasťou mladého tímu, ktorý v slovenskom prostredí buduje silnú medzinárodnú značku, hľadáme práve Vás.

Pre bližšie informácie o našich produktoch neváhajte navštíviť stránku www.dajanarodriguez.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4163833  Dátum zverejnenia: 24.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac