Šička v spoločnosti Dajana Rodriguez s.r.o.

DR s. r. o.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
Ihned
800 - 1 200 EUR/mesiacdochádzkový bonus, 13. mzda, úkolová mzda,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si manuálne zručná a máš cit pre detail s prácou s kožou? Staň sa súčasťou prestížnej Slovenskej značky Dajana Rodriguez, kde tvojou náplňou práce bude predovšetkým šitie a pomocné práce pri výrobe kožených výrobkov.
V ponuke máme aj pracovné miesto vhodné pre záujemcov, bez skúseností zo šitím, kde hlavou náplňou práce je zaklepávanie luxusných kožených produktov.

Okrem toho, že ponúkame prácu na plný úväzok (úkolová mzda), stabilné zázemie, príjemné pracovné prostredie v kolektíve. Naša ponuka určite zaujme aj pracovnými bonusmi za dochádzku, 13. mzda a obedy poskytované firmou, firemné darčeky k sviatku. Benefitom firmy je aj súkromný firemný kuchárch/barman poskytujúci občerstvenie.
Dôležitá je pre Vás výhoda dlhodobého zamestnania v stabilnej a neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti.

Vaše životopisy starostlivo posúdime a na pohovory oslovíme len vybraných respondentov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

šička

Prax na pozícii/v oblasti

šička, úprava a spracovanie kože

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*odborné skúsenosti vo výrobe,
*skúsenosti s prácou s kožou,
*príjemné vystupovanie,
*kolektívna spolupráca,

Sme stabilná, dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá pod značkou Dajana Rodriguez vyrába luxusné kožené kabelky a doplnky. Pôsobíme v niekdajších Baťovanoch, kde si stále ctíme odkaz poctivej remeselnej práce, no do výrobného i organizačného procesu neustále zavádzame inovatívne postupy. Za desať rokov v módnom priemysle máme svoju stálu klientelu doma i v zahraničí a neustále plánujeme expanziu na nové trhy. Ak Vás láka práca v kreatívnom prostredí módneho priemyslu, máte ambície neustále napredovať a chcete byť súčasťou mladého tímu, ktorý v slovenskom prostredí buduje silnú medzinárodnú značku, hľadáme práve Vás.

Pre bližšie informácie o našich produktoch neváhajte navštíviť stránku www.dajanarodriguez.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4163794  Dátum zverejnenia: 17.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac