Можливість для людей з України

Šička a operátor do výroby kožených kabeliek spoločnosti Dajana Rodriguez

DR s. r. o.

Miesto práce
Veľké Bielice, Partizánske-Veľké Bielice
Termín nástupu
Ihned
1 000 - 1 500 EUR/mesiac+ bonusu za dochádzku 150€ (mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak vás láka pracovať v jednozmennej prevádzke a hľadáte príležitosť dlhodobého zamestnania v rastúcej spoločnosti, radi by sme Vás privítali v našom výrobnom tíme. Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou kožených kabeliek a iných kožených doplnkov.

Náplň práce šičky vo výrobe:
* predovšetkým šitie kožených výrobkov;
* spájanie a zošívanie jednotlivých dielov;
* vykonávanie ručných operácií spojených so šitím kožených kabeliek a iných doplnkových produktov (napr.: lepenie, tvarovanie, zažehľovanie a iné);

* práca s vyšívacími strojmi;
* vo všetkých úkonoch váš zaučíme;

1. Stabilná zamestnanosť: Pracujeme len na jednu zmenu, čo znamená, že nepracujeme cez víkendy, aby sme Vám umožnili mať dostatok voľného času a vyvážený pracovný život.
2. Finančné benefity: Okrem atraktívnej základnej mzdy ponúkame možnosť získať dochádzkový bonus až do výšky 150€ (mesačne).
3. Flexibilný pracovný čas nástupu do práce (podľa potreby zamestnanca, príchod do práce).
4. Príjemné pracovné prostredie: Naše pracovné výrobné prostredie je založené na pozitívnej atmosfére a spolupráci v tíme.
5. Učenie a osobný rozvoj: Radi podporíme a poskytneme príležitosť rozvíjať sa v oblasti šitia a práce s kožou.

Prijímame aj kandidátov bez dlhodobej praxe - nových kolegov/kolegyne radi zaučíme.
Dôležitá je pre Vás výhoda dlhodobého zamestnania v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, ktorá rozširuje svoje výrobné oddelenie o nové pracovné príležitosti.

Ak Vás ponuka zaujala a máte chuť pracovať v našej spoločnosti, neváhajte a zašlite nám svoj životopis s fotografiou.
Prísť môžete aj osobne pondelok - štvrtok v čase od 11.00 do 13.00 hod.
Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

šička; krajčírka; pomocný pracovník v šijacej výrobe

Prax na pozícii/v oblasti

šička, úprava a spracovanie kože

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. Skúsenosti so šitím: Oceníme skúsenosti s ručným a strojovým šitím, najmä šitím kožených výrobkov. Skúsenosti v inom odvetví sú vítané (krajčírstvo).
2. Flexibilita a ochota učiť sa: Od našich zamestnancov očakávame pružný prístup k pracovným úlohám a ochotu zlepšovať svoje zručnosti.
3. Zodpovednosť: Hľadáme človeka, ktorý si váži svoju prácu a je zodpovedný za odovzdanú kvalitu.
4. Tímový hráč: Práca v tíme je kľúčová pre náš úspech, preto hľadáme človeka, ktorý rád pracuje v kolektíve a prispieva k dobrému pracovnému prostrediu.

Sme stabilná, dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá pod značkou Dajana Rodriguez vyrába luxusné kožené kabelky a doplnky. Pôsobíme v niekdajších Baťovanoch, kde si stále ctíme odkaz poctivej remeselnej práce, no do výrobného i organizačného procesu neustále zavádzame inovatívne postupy. Za desať rokov v módnom priemysle máme svoju stálu klientelu doma i v zahraničí a neustále plánujeme expanziu na nové trhy. Ak Vás láka práca v kreatívnom prostredí módneho priemyslu, máte ambície neustále napredovať a chcete byť súčasťou mladého tímu, ktorý v slovenskom prostredí buduje silnú medzinárodnú značku, hľadáme práve Vás.

Pre bližšie informácie o našich produktoch neváhajte navštíviť stránku www.dajanarodriguez.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4153698  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac