Projektový manažér

DR s. r. o.

Miesto práce
Dajana Rodriguez, Víťazná, Partizánske-Veľké Bielice
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac13 plat, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce zahŕňa:
- obsluha internetového obchodu
- celkové zabezpečenie výroby a dostupnosti produktov ktoré budú určené na predaj
- ine pracé týkajuce sa eshopu podľa požiadavky

Notebook, mobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Flexibilita a chuť pracovať

Sme stabilná, dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá pod značkou Dajana Rodriguez vyrába luxusné kožené kabelky a doplnky. Pôsobíme v niekdajších Baťovanoch, kde si stále ctíme odkaz poctivej remeselnej práce, no do výrobného i organizačného procesu neustále zavádzame inovatívne postupy. Za desať rokov v módnom priemysle máme svoju stálu klientelu doma i v zahraničí a neustále plánujeme expanziu na nové trhy. Ak Vás láka práca v kreatívnom prostredí módneho priemyslu, máte ambície neustále napredovať a chcete byť súčasťou mladého tímu, ktorý v slovenskom prostredí buduje silnú medzinárodnú značku, hľadáme práve Vás.

Pre bližšie informácie o našich produktoch neváhajte navštíviť stránku www.dajanarodriguez.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4041429  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac