Nitra zubný lekár - záchovná stomatológia

Dr. Strojčeky s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
15.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Poskytovanie a zabezpečovanie komplexnej odbornej zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie a v súlade s platnými predpismi, etickým kódexom a ohľadom na práva pacienta​

​- finančné aj nefinančné výhody, benefity
​- práca v stabilnej spoločnosti
​- flexibilný pracovný čas
​- odborné vzdelávanie, účasť na konferenciách
​- príspevok na bývanie a cestovanie
​- narodeninové voľno
​- voľno navyše pri narodení dieťaťa
​- firemné akcie, teambuildingy​

Informácie o výberovom konaní

Životopisy poprosíme posielať s fotkou, ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo

Spoločnosť sa zaoberá liečbou nespravidelného postavenia zubov a čelustí. Ponúkame všetky možnosti súčasnej svetovej ortodoncie a to viditeľné i neviditeľné zubné strojčeky.
Vybojovali sme lojalitu a rešpekt našich pacientov s našimi skúsenosťami, rokmi získanou praxou, overenými klinickými postupmi a neustále sústavným vzdelavaním.
Naša ambulancia zakladá na hodnotách ako lojalita, profesionalita, milý a vzdelaný personál.
V našej klinike nájdete všetko na jednom mieste - najmodernejšia technologická výbava, najmodernejšie softvéry, intraorálny 3D skener a pod.
Spoločnosť Vám ponúka byť súčasťou mladého kolektívu a modernej zubnej ambulancie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Éli
E-mail: poslať životopis
ID: 4785305  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac