Obchodno-technický zástupca

Dr. Pendl & Dr. Piswanger Intersearch, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
nástupný plat od 1500 EUR / mesiac brutto, po zapracovaní zvýšenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce nie je pevne určené, kancelárie sú v Bratislave a vo Zvolene. Pre kandidátov zo vzdialenejších oblastí je možnosť práce z domu.

Vaše úlohy budú:

* vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a starostlivosť o existujúcich
zákazníkov na celom území Slovenska
* technické poradenstvo
* návrhy technických riešení v spolupráci s dodávateľmi
* spracovanie ponúk, dojednanie cien a vedenie obchodných prípadov
* komunikácia so zahraničnými dodávateľmi

* obchodná činnosť s kvalitnými produktami
* zázemie medzinárodnej spoločnosti
* účasť na medzinárodných veľtrhoch a výstavách
* technické a obchodné školenia
* príjemné prostredie práce v malom tíme

Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požadované kritéria.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je dcérska spoločnosť zahraničnej obchodnej spoločnosti pôsobiaca na Slovensku viac ako 15 rokov. Dodáva výrobné technológie svojím klientom v oblasti elektrotechnického a strojárskeho priemyslu a poskytuje im technickú podporu, poradenstvo a servis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

* min. SŠ vzdelanie technického zamerania
* skúsenosť s obchodnou činnosťou v technickej
oblasti
* schopnosť pracovať samostatne
* cieľavedomosť a orientácia na výsledky
* schopnosť komunikovať v AJ, o obchodných i
technických otázkach, vrátane porozumenia technickej dokumentácie
* dobrá znalosť MS Office
* ochota veľa cestovať a navštevovať klientov po Slovensku

Personálne a organizačné poradenstvo. Dr. Pendl & Dr. Piswanger Intersearch pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993 s hlavným zameraním sa na Executive Search, vyhľadávanie a výber špecialistov a konzultácie HR systémov poskytujúc rôzne rozvojové programy pre jednotlivcov, tímy a organizácie (manažérske zručnosti, predajné zručnosti, kreativita, budovanie tímu, organizačný rozvoj a iné)
ID: 3388716  Dátum zverejnenia: 22.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 1500 EUR / mesiac brutto, po zapracovaní zvýšenie