Key Account Manager - stred a východ SR - TOP klienti - technické produkty pre strojársku, nábytkársku a stavebnú výrobu.

Dr. Ostertag Personnel Management Group, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardný fix + benefity z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je jeden z lídrov európskeho trhu v oblasti predaja produktov, náradia, strojov a nástrojov pre výrobné spoločnosti z oblasti strojárskej výroby, stavebnej výroby ako aj nábytkárskeho priemyslu so sídlom v Bratislave.

Za účelom ďalšieho rozvoja svojich aktivít v SR obsadzuje pracovné miesto:

Key Account Manager - región stred a východ SR - VIP klienti

Pracovná náplň zahŕňa:
- udržiavanie a rozvoj obchodných vzťahov s existujúcimi Top zákazníkmi v regióne,
- akvizícia nových zákazníkov, vedenie obchodných rokovaní,
- analýzy trhu a konkurencie, participácia pri tvorbe obchodných a marketingových stratégií,
- technické poradenstvo, riešenie odborných problémov zákazníkov.

Pracovné miesto je priamo riadené obchodným riaditeľom, klientmi sú významné výrobné spoločnosti v regióne, v chápaní spoločnosti sa jedná o VIP klientov. Práca je realizovaná formou Home Office, t.j. KAM si v zmysle obchodnej stratégie plánuje návštevy a súvisiacu komunikáciu so zákazníkmi tak, že vždy „štartuje“ z miesta bydliska. K tomu účelu má samozrejme komplexnú technickú podporu, (auto, Notebook, mobil, ...). Jeho podporou je vnútorná služba, ktorá zabezpečuje komplexnú organizačno administratívnu podporu každého obchodníka, vrátane komunikácie so zákazníkmi pri riešení možných problémov alebo požiadaviek, technického poradenstva......

Motivujúce pracovné podmienky, plná podpora každého zamestnanca k jeho sebarealizácii a ďalšiemu rozvoju, motivovanie individuálneho prispenia k plneniu cieľov spoločnosti.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, zašlite Vaše CV na našu mailovú adresu [email protected], alebo nás kontaktujte na telefónnych číslach +421 2 444 56 143, +421 902 229 414.
Súčasne nám zašlite Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle znenia zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Zaslaním Vášho životopisu a súhlasu so spracovaním osobných údajov v zmysle znenia zákona č. 122/2013 Z.z.o ochrane osobných údajov v platnom znení zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle predmetného zákona o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú bezodkladne od zverejnenia ponuky vymazané zo systému, alebo zlikvidované skartovaním.
Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Jeden z lídrov európskeho trhu v oblasti predaja produktov, náradia, strojov a nástrojov pre výrobné spoločnosti z oblasti strojárskej výroby, stavebnej výroby ako aj nábytkárskeho priemyslu so sídlom v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme hotového obchodníka, ktorý má skúsenosti so starostlivosťou a rozvíjaním obchodných vzťahov, s obchodnými rokovaniami v oblasti technických produktov.
Výhodou je predchádzajúca prax v obchodnej alebo výrobnej spoločnosti.

Spoločnosť Dr.Ostertag Personnel Management Group, spol. s r.o. bola založená v marci 1993. Základná filozofia a metodika poskytovaných služieb vyplýva z dlhoročných skúseností majiteľa v oblasti riadenia s ťažiskom na strategické riadenie, personálne riadenie, vnútrofiremné procesy a vzdelávanie zamestnancov.

Rozsah našich služieb zahŕňa komplexné poradenstvo a služby zamerané na oblasti:
- Tvorba a následná implementácia stratégií riadenia spoločností, personálneho riadenia, optimalizácia procesov riadenia so zameraním na zvyšovanie produktivity práce, motivačnú stratégiu, systémy hodnotenia zamestnancov, sociálnu politiku a mzdové systémy.
- Plánovanie, organizácia a lektorské vedenie školiacich programov zameraných na rozvoj manažérskych a osobnostných zručností.
- Vyhľadávanie a výber zamestnancov do stredných a vrcholových pracovných pozícií.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3360996  Dátum zverejnenia: 13.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardný fix + benefity z predaja