Očný optik / Asistent predaja v očnej optike - Galanta

DR. OPTIK SK s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.03.2023 alebo podľa dohody
900 - 1 300 EUR/mesiacPevná zložka mzdy 900 € brutto + motivačné odmeny (pohyblivá zložka mzdy podľa výsledkov predaja)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná česko - slovenská sieť optík Doctor Optic hľadá šikovného očného optika / asistenta predaja do predajne očnej optiky. Radi Vás privítame v našom kolektíve. Ponúkame Vám motivujúce finančné ohodnotenie, stabilitu, odbornosť a hlavne príjemné pracovné prostredie. Odborné veci Vás radi naučíme a do problematiky zaškolíme.

Náplňou práce bude:
- komunikácie so zákazníkmi a poradenstvo pri výbere
- predaj optických pomôcok
- práca vedúceho prevádzky očnej optiky
- zákaznícky servis
- základná práca s prístrojmi
- evidencia do informačného systému

- príjemný pracovný kolektív
- ústretové vzťahy
- motivačné ohodnotenie
- zamestnanecké výhody a zľavy
- pravidelné školenia a profesijný rozvoj
- možnosti ďalšieho vzdelávania v odbore
- odborný dohľad a interné poradenstvo v rámci firmy
- zázemie etablovanej a stabilnej spoločnosti

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

očná optika, maloobchod, prax v odbore výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- pozitívny a aktívny postoj k náplni práce a k zákazníkom
- komunikačné a predajné zručnosti na vysokej úrovni
- snaha o osobný a profesijný rozvoj
- svedomité plnenie úloh
- budovanie dobrých vzťahov na pracovisku
- vzdelanie a skúsenosti v obore výhodou ale nie podmienkou

Úspešná a rozvíjajúca sa česká a slovenská očná optika Doctor Optic je moderná očná optika s 17 ročnou históriou. Zakladáme si na ústretových a férových pracovných vzťahoch a budujeme tím spokojných a cieľavedomých spolupracovníkov na dlhodobú spoluprácu. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou tímu spokojných a cieľavedomých spolupracovníkov, ktorí sú základom našej dlhodobej spolupráce a úspechu.
ID: 4269145  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac