Očný optik Hlohovec

DR. OPTIK SK s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
február 2021, dohoda možná
1 000 EUR/mesiacočný optik podľa praxe od 1000 € + motivačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná česko - slovenská sieť optík Doctor Optic hľadá šikovného očného optika s praxou do prevádzky v Hlohovci. Radi Vás privítame v našom kolektíve. Ponúkame Vám motivujúce finančné ohodnotenie, stabilitu, odbornosť a hlavne príjemné pracovné prostredie.

Náplňou práce bude:
- práca vedúceho prevádzky očnej optiky
- poskytovanie odborného poradenstva
- zákaznícky servis
- predaj optických pomôcok a súvisiaceho sortimentu
- základná práca s prístrojmi
- evidencia do informačného systému
- drobné opravy a úpravy

- príjemný pracovný kolektív
- ústretové vzťahy
- motivačné ohodnotenie
- zamestnanecké výhody a zľavy
- pravidelné školenia a profesný rozvoj
- možnosti ďalšieho vzdelávania v odbore
- odborný dohľad a interné poradenstvo v rámci firmy
- zázemie etablovanej a stabilnej spoločnosti

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím životopis.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

očný optik s praxou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- komunikačné a predajné zručnosti
- pozitívny a aktívny postoj k náplni práce a k zákazníkom
- snaha o osobný a profesný rozvoj
- odbornosť a svedomitosť

Úspešná a rozvíjajúca sa česká a slovenská očná optika Doctor Optic je moderná očná optika s 17 ročnou históriou. Zakladáme si na ústretových a férových pracovných vzťahoch a budujeme tím spokojných a cieľavedomých spolupracovníkov na dlhodobú spoluprácu. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou tímu spokojných a cieľavedomých spolupracovníkov, ktorí sú základom našej dlhodobej spolupráce a úspechu.
ID: 3812135  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac