Reagujte bez životopisu

Optometrista Bratislava, Senec + možnosť auta aj na súkromné účely

DR. OPTIK SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
február/marec 2020, dohoda možná
1 500 EUR/mesiacatraktívne ohodnotenie: fix 1.500 € brutto + motivačné odmeny až 500 € mesačne, auto aj na súkromné účely

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná česko - slovenská sieť optík Doctor Optic hľadá šikovného optometristu alebo študenta optometrie (prípadne aj očného lekára )na meranie ostrosti zraku do svojich prevádzok v Bratislave a/alebo v Senci. Radi Vás privítame v našom kolektíve. Ponúkame Vám motivujúce finančné ohodnotenie, stabilitu, odbornosť a hlavne príjemné pracovné prostredie.

Náplňou práce bude:
- meranie ostrosti zraku a zisťovanie refrakčných hodnôt
- práca s prístrojmi na meranie
- poskytovanie odborného poradenstva pri korekcii zraku
- prípadná podpora predaja optických pomôcok a súvisiaceho sortimentu
- zákaznícky servis
- evidencia do informačného systému

- možnosť auta aj na súkromné účely
- príjemný pracovný kolektív a ústretové vzťahy
- motivačné ohodnotenie
- služobné auto na dochádzanie do práce
- mobilný telefón
- zamestnanecké výhody a zľavy
- pravidelné školenia a profesný rozvoj
- odborný dohľad a interné poradenstvo v rámci firmy
- zázemie etablovanej a stabilnej spoločnosti

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím životopis.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

optometrista / študent optometrie / očný lekár, pracovná prax v odbore výhodou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny a aktívny postoj k náplni práce a k zákazníkom
- vzdelanie v odbore optometrista / očný lekár
- snaha o osobný a profesný rozvoj
- odbornosť a svedomitosť
- komunikačné a predajné zručnosti

Úspešná a rozvíjajúca sa česká a slovenská očná optika Doctor Optic je moderná očná optika s 17 ročnou históriou. Zakladáme si na ústretových a férových pracovných vzťahoch a budujeme tím spokojných a cieľavedomých spolupracovníkov na dlhodobú spoluprácu. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou tímu spokojných a cieľavedomých spolupracovníkov, ktorí sú základom našej dlhodobej spolupráce a úspechu.
ID: 3743941  Dátum zverejnenia: 31.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac