Obchodný zástupca Junior

Dr.Oetker, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.12.2019 - 02.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 270 - 1 620 EUR/mesiaczákladná mzda + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte chuť stať sa súčasťou úspešnej, medzinárodnej spoločnosti?
Nemáte radi sedavú prácu v kancelárii?
Ste komunikatívny a radi nachádzate riešenia?
Máte obchodného ducha a chcete naplno využiť svoj potenciál?
Radi cestujete, riadite automobil?

...Tak potom hľadáme práve Vás!

Výzvou nášho nového člena tímu bude maximalizovať potenciál predaja výrobkov Dr.Oetker na priradených maloobchodných predajniach potravín. To zahrňuje pravidelné návštevy predajní podľa stanovenej frekvencie s vykonávaním týchto základných činností:
- zisťovať prítomnosť a zásoby zalistovaných výrobkov
- situovať výrobky na regále do bloku podľa zásad category managementu
- dohodnúť a zaistiť druhotné umiestnenie a umiestňovať POS materiály a displeje
- upravovať regály, dopĺňať výrobky a prezentovať novinky
- realizovať priame objednávky na veľkoobchody tradičného trhu
- niesť zodpovednosť za rast obratu na priradených veľkoobchodoch vo svojej oblasti
- spracovávať reporting v mobilnej aplikácii
- zisťovať a napravovať procesy v pohybe výrobkov medzi centrálnymi skladmi a predajňami

- zázemie v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
- zaškolenie a podporu odborného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie a iné benefity
- služobne auto aj k súkromným účelom
- mobilný telefón (smartphone)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- stredoškolské vzdelanie s maturitou
- bydlisko v okrese Nitra, alebo Nové Zámky so znalosťou celého Nitrianskeho kraja
- komunikatívne a reprezentatívne vystupovanie
- samostatnosť, spoľahlivosť, sebarealizácia
- zodpovednosť za zverený región
- aktívny prístup k zadaným úlohám
- prax minimálne 2 roky na rovnakej pozícii
- VP skupiny B (aktívny vodič)

Dr. Oetker je veľká medzinárodná spoločnosť s centrálou v Nemecku a viac ako storočnou tradíciou. Vyrába predovšetkým prísady na pečenie, dezerty v prášku a mrazenú pizzu. V Českej a Slovenskej republike je zastúpená od roku 1991 a má vedúce postavenie na relevantných trhoch. Sídlo centrály pre SR je v Bratislave.
ID: 3794083  Dátum zverejnenia: 23.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 270 - 1 620 EUR/mesiaczákladná mzda + prémie