Stomatológ / Zubný lekár - Liptovský Mikuláš

Dr. Martin

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 6 000 EUR/mesiacUvedená mzda je základná mzda, ku ktorej prináleží motivujúca mesačná variabilná zložka mzdy (% z obratu, bližšie bude predstavená na osobnom pohovore) a tiež bonus vo forme letných a zimných prémií.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dr. Martin zubná klinika hľadá do svojho tímu v Liptovskom Mikuláši novú posilu. Staň sa jeho súčasťou a poď sa starať o zdravé a spokojné úsmevy našich pacientov.

Tvojou náplňou práce bude:
- poskytovanie stomatologickej starostlivosti,
- diagnostika ochorení zubov a ústnej dutiny, identifikácia problému a realizácia zákroku,
- vykonávanie protetických, estetických a chirurgických prác,
- navrhovanie liečebných plánov,
- práca s modernými technológiami,
- dentálna hygiena

• príjemné a moderné pracovné prostredie na modernej klinike
• záujem o zamestnanca a pomoc pri ich rozvoji
• priateľský kolektív a neformálna firemná kultúra
• podpora v rozvoji a vzdelávaní zamestnancov
• zaujímavý a motivujúci systém odmeňovania
• finančný príspevok na stravovanie
• zamestnanecké zľavy na ošetrenia aj pre rodinných príslušníkov
• Multisport karta
• kopec srandy na spoločenských a firemných akciách (teambuildingy, familyday,...)

Ďakujeme za zaslané životopisy, kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich odborné požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo / Stomatológia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci a vnútorná motivácia
- tímový hráč
- ľudský a empatický prístup
- práca na sebe a ochota sa vzdelávať

Moderná a špičkovo vybavená stomatologická klinika s dlhoročnou tradíciou, skvelým a stále rastúcim kolektívom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4199402  Dátum zverejnenia: 3.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac