Manažér pobočky / Procesný manažér

Dr. Martin - Zubná klinika

Miesto práce
Gagarinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 4 000 EUR/mesiacVýsledná mesačná mzda bude závisieť od seniority a skúseností kandidáta, horná hranica sa môže aj meniť nakoľko odmeňovanie predstavuje fixnú mzdu spojenú s variabilnou zložkou/bonusom za splnené ukazovatele.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za chod pobočky zubotechniky z procesného hľadiska (riadenie a optimalizácia procesov)
  • sledovanie a dodržiavanie nastavených plánov
  • vedenie, koordinovanie a motivovanie tímu
  • analyzovanie procesov s cieľom optimalizovať výkonnosť laboratória
  • pravidelný reporting v slovenskom aj anglickom jazyku
  • zodpovednosť za dodržiavanie systémov riadenia kvality
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami a partnermi spoločnosti

  • stabilná a zaujímavá práca v slovenskom aj medzinárodnom prostredí
  • motivujúce odmeňovanie
  • podpora zo strany vedenia, možnosť aplikovať manažérske zručnosti a vlastný štýl riadenia
  • možnosť odborného aj kariérneho rastu
  • zvýhodnená zdravotná starostlivosť

Ďakujeme kandidátom za záujem a zaslanie životopisov. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky. Osobné pohovory budú prebiehať na Antolskej v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

  • skúsenosti v oblasti stomatológie alebo zubotechniky nie sú podmienkou
  • nutná znalosť a aktívna komunikácia v anglickom jazyku na pokročilej úrovni
  • výhodou znalosť nemeckého jazyka - nie je podmienkou
  • skúsený manažér, prirodzený líder
  • orientácia na výsledok, drive a vytrvalosť

Sme sieť špičkovo vybavených zubných kliník s dlhoročnou tradíciou, skvelým a stále rastúcim kolektívom. Na trhu pôsobíme už 10 rokov a poskytujeme komplexné služby od dentálnej hygieny, bielenia zubov, záchovnej stomatológie, endodontického ošetrenia, protetickej stomatológie, implantológie či ortodoncie. Venujeme sa aj detským pacientom na našej špecializovanej detskej poliklinike, kde poskytujeme služby pediatrie, stomatológie, chirurgie, urológie a sonografie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Ďurechová
E-mail: poslať životopis
ID: 4510841  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac