Finančná účtovníčka/účtovník

Dr. Martin - Zubná klinika

Antolská 4, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
1 700 EUR/mesiacFinálna fixná mzda závisí od skúseností a praxe kandidáta a bude špecifikovaná na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dr. Martin zubná klinika hľadá do svojho tímu v Bratislave novú posilu na pracovnú pozíciu Finančná účtovníčka/účtovník. Preto, ak chceš byť súčasťou nášho tímu a pracovať na modernej stomatologickej klinike neváhaj nám zaslať svoj životopis.

Tvojou náplňou práce bude:

- samostatné vedenie účtovníctva viacerých spoločností

- spracovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, daňových priznaní

- priebežný monitoring saldo konta pohľadávok a záväzkov

- kompletné vedenie účtovného denníka, účtovanie bežných účtovných operácií, pravidelná inventarizácia účtov

- príprava účtovných podkladov do reportingu

- podpora hlavnej účtovníčky a finančného riaditeľa

- flexibilný pracovný čas, možnosť pracovať z domu 50/50

- príjemná atmosféra v super kolektíve

- zaujímavý a motivujúci systém odmeňovania

- neformálna firemná kultúra s otvorenou komunikáciou

- teambuildingové akcie

- ovocie na pracovisku, pozornosti výročiach a pod.

- zdravotná starostlivosť

- zľavy na ošetrenia

Ďakujeme za zaslanie vašich žiadostí. Na osobný pohovor budeme pozývať iba kandidátov, ktorí čo najpresnejšie spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, administratíva, ekonomické,

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Zákon o účtovníctve a súvisiacich zákonov - Pokročilý
Znalosť mzdovej legislatívy - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovníctva, Ekonómie

Počet rokov praxe

5

- precíznosť, zodpovednosť spoľahlivosť

- samostatný prístup k práci

- ochota pomôcť iným oddeleniam s účtovnými otázkami

- time management a disciplína v dodržiavaní stanovených termínov

- schopnosť upozorniť na problémy

- prichádzať s nápadmi na optimalizáciu procesov

- skúsenosti s účtovným systémom POHODA sú výhodou

Sme sieť špičkovo vybavených zubných kliník s dlhoročnou tradíciou, skvelým a stále rastúcim kolektívom. Na trhu pôsobíme už 10 rokov a poskytujeme komplexné služby od dentálnej hygieny, bielenia zubov, záchovnej stomatológie, endodontického ošetrenia, protetickej stomatológie, implantológie či ortodoncie. Venujeme sa aj detským pacientom na našej špecializovanej detskej poliklinike, kde poskytujeme služby pediatrie, stomatológie, chirurgie, urológie a sonografie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Ďurechová
E-mail: poslať životopis
ID: 4214578  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac