Zubný lekár / Stomatológ - Lehnice

Dr. Martin - Zubná klinika

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 500 - 10 000 EUR/mesiacVýsledná mesačná mzda je kombináciou fixnej mzdy a variabilnej zložky, ktorá bude bližšie predstavená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dr. Martin zubár s najlepším menom hľadá do svojho tímu novú posilu. Staň sa jeho súčasťou a poď sa starať o zdravé a spokojné úsmevy našich pacientov.

Tvojou náplňou práce bude:
- poskytovanie stomatologickej starostlivosti,
- diagnostika ochorení zubov a ústnej dutiny, identifikácia problému a realizácia zákroku,
- vykonávanie protetických, estetických a chirurgických prác,
- navrhovanie liečebných plánov,
- práca s modernými technológiami.

• príjemné a moderné pracovné prostredie na modernej klinike
• záujem o zamestnanca a pomoc pri ich rozvoji
• priateľský kolektív a neformálna firemná kultúra
• podpora v rozvoji a vzdelávaní zamestnancov
• zaujímavý a motivujúci systém odmeňovania
• zamestnanecké zľavy na ošetrenia aj pre rodinných príslušníkov
• Multisport karta
• kopec srandy na spoločenských a firemných akciách (teambuildingy, familyday,...)

Ďakujeme za zaslané životopisy, kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich odborné požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo / Stomatológia

Prax na pozícii/v oblasti

Zubné lekárstvo

- zodpovedný prístup k práci a vnútorná motivácia
- tímový hráč
- ľudský a empatický prístup
- práca na sebe a ochota sa vzdelávať

Sme sieť špičkovo vybavených zubných kliník s dlhoročnou tradíciou, skvelým a stále rastúcim kolektívom. Na trhu pôsobíme už 10 rokov a poskytujeme komplexné služby od dentálnej hygieny, bielenia zubov, záchovnej stomatológie, endodontického ošetrenia, protetickej stomatológie, implantológie či ortodoncie. Venujeme sa aj detským pacientom na našej špecializovanej detskej poliklinike, kde poskytujeme služby pediatrie, stomatológie, chirurgie, urológie a sonografie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4022477  Dátum zverejnenia: 26.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac