Všeobecná sestra / praktická sestra pro multioborové, chirurgické lůžkové oddělení

Pro Diagnostic Group

Místo práce
Pod Krejcárkem, Praha 3, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dohodneme se
Mzdové podmínky (brutto)
Od 32 000 Kč/měsícZaměstnanci dále náleží příplatky v souladu s ustanoveními zákoníku práce. V případě zvláštní/vyšší odborné kvalifikace (specializace) a taky s ohledem na délku praxe se základní mzdový výměr posuzuje individuálně, a to směrem nahoru.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalifikační předpoklady:
- všeobecná sestra: SZŠ, VOŠ, VŠ – vzdělání v oboru všeobecná sestra bez dohledu
- praktická sestra: SZŠ v oboru praktická sestra pracující pod odborným dohledem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
- práci v moderním specializovaném zdravotnickém zařízení
- zázemí stabilní společnosti
- práce v malém kolektivu
- měsíční proplácení přesčasů, roční odměny
- motivující platové ohodnocení dle dosažené praxe
- 5 týdnů dovolené
Benefity:
- zvýhodněné stravování v restauraci, stravenky
- vstup do fitness zdarma
- bonusový program pro zaměstnance a rodinu na využití plastické chirurgie a ostatních zdravotních
služeb, kterými zdravotnické zařízení disponuje

Informace o náboru

Smluvní vztah:
3M zkušební doba, pracovní smlouva (na dobu neurčitou)

Pro Diagnostic Group a.s. (ďalej len „prevádzkovateľ“) spracúva vaše osobné údaje v súvislosti s výberovým konaním na inzerovanú pozíciu v súlade s Nariadením Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej len „nariadenie“). Pre celé znenie oznámenia o ochrane údajov kliknite na nasledujúci odkaz oznámenie o ochrane údajov: https://bit.ly/3y3JgNx

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zodpovědný přístup
- schopnost samostatného rozhodování
- schopnost týmové práce
- spolehlivost a časová flexibilita
- praxe výhodou (vhodné i pro absolventy)
- AJ, NJ výhodou nikoli podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OB klinika je nestátní zdravotnické zařízení poskytující komplexní a nejmodernější ambulantní i
lůžkovou péči při léčbě obezity a s ní spojených onemocnění.
Kromě léčby obezity se OB klinika specializuje i na obor ortopedie (zejména náhrady kyčelních a
kolenních kloubů a artroskopie) a také na plasticko-estetické zákroky.
OB klinika je jedním z největších pracovišť svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu
střední a východní Evropy. Informace: https://www.obklinika.cz/kariera

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3825590  Dátum zverejnenia: 5.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc