Rozvozár

Dr. Kapusta s.r.o.

Miesto práce
Lajosa Kassáka, Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je rozvoz jedál do firiem a domácností, prípadný nákup tovaru a pomoc v kuchyni s jednoduchšími prácami

- stabilná práca -fungujeme aj počas koronakrízy bez prestávky
- mzda vždy na čas
- strava zdarma
- dobrý kolektív
- víkendy a sviatky voľné

Pracovná doba je od 7:00 do 16:00 - možné aj nadčasy. Práca je vhodná pre muža kvôli manipulácii s tovarom.
Životopis s FOTOGRAFIOU mi prosím pošlite na [email protected] , ak máte otázky na ktoré NENÁJDETE odpoveď v inzeráte, kontaktujte ma mailom alebo telefonicky. Prosím nevolajte mi medzi 10:00 a 14:00.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

reštaurácia, HORECA

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka ktorý pracuje presne a rýchlo, vie a chce sa naučiť nové veci a má chuť do práce a rád pracuje s ľuďmi.
Je potrebná prax z gastronómie a so šoférovaním a ZDRAVOTNÝ PREUKAZ.

Instagram : slnecnicanz

Sme mimoriadne dobrý kolektív, pracujeme v dobrej nálade, naši kolegovia sú s nami už niekoľko rokov. Hľadáme ľudí s podobným prístupom. Ak máte otázky, môžete ma kontaktovať mailom alebo telefonicky.

ďakujem
ID: 3995842  Dátum zverejnenia: 5.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.