Pomocná sila do kuchyne

Dr. Kapusta s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
Podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
3 - 3,5 EUR/hod.600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie pomocných a doplnkových činností v kuchyni reštaurácie Slnečnica ako:
- spracovanie surovín, ich čistenie, krájanie
- umývanie kuchynského vybavenia, odkladanie
- udržiavanie čistoty a poriadku reštaurácie
-príprava dezertov a šalátov
- obsluha pokladne
- komunikácia s hosťami
Vykonávanie ďalších pomocných činností podľa pokynov vedúceho zamestnanca
- pracovná doba: pohyblivá medzi 6:30 a 21:00
- víkendy a sviatky nepracujeme!

- príjemný kolektív, víkendy a sviatky voľné, strava v reštaurácii

Informácie o výberovom konaní

Nástupná mzda je 3€/hod v čistom!!
Práca je aj v poobedňajších hodinách, od novembra aj vo večerných.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme pozitívne naladeného človeka s chuťou pracovať. Prax je vítaná ale nie nutná, všetko Vás naučíme!

Instagram : slnecnicanz

Sme mimoriadne dobrý kolektív, pracujeme v dobrej nálade, naši kolegovia sú s nami už niekoľko rokov. Hľadáme ľudí s podobným prístupom. Ak máte otázky, môžete ma kontaktovať mailom alebo telefonicky.

ďakujem
ID: 3550567  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 - 3,5 EUR/hod.600