Šéfkuchár v rastlinnej reštaurácii v Nových Zámkoch

Dr. Kapusta s.r.o.

Miesto práce
Lajosa Kassáka, Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rastlinná reštaurácia v Nových Zámkoch hľadá šéfkuchára/šéfkuchárku. Do mladého kolektívu hľadáme milého pozitívneho človeka s príjemným vystupovaním a s chuťou zlepšovať sa.

Sme zatiaľ malá prevádzka orientovaná na denné menu a pre návštevníkov máme otvorené v pracovných dňoch. Zabezpečujeme aj rozvoz vrámci NZ.

Pracovná pozícia je otvorená s nástupom ihneď na TPP. Práca v NZ.

Ponúkame 8 hodinovú pracovnú dobu, férový prístup, priateľský kolektív. Cez víkendy a sviatky nepracujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Hľadáme pozitívne naladeného človeka ktorý sa rád učí.

Instagram : slnecnicanz

Sme mimoriadne dobrý kolektív, pracujeme v dobrej nálade, naši kolegovia sú s nami už niekoľko rokov. Hľadáme ľudí s podobným prístupom. Ak máte otázky, môžete ma kontaktovať mailom alebo telefonicky.

ďakujem
ID: 3472341  Dátum zverejnenia: 5.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000