Poradíme Vám?
Reagujte bez životopisu

Zubní lékař na klinice

Dr. JAKUBČÁK s.r.o.

Místo práce
Studánecká 427, Vyšší Brod, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do našeho týmu zubní kliniky ve Vyšším Brodě šikovného kolegu zubního lékaře / lékařku. Práce v příjemném a klidném prostředí, moderní technika a vlastní zubní laboratoř v budově kliniky. Náš tým tvoří přátelský kolektiv lékařů, sester, recepčních a laborantů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci na HPP, plně vybavenou moderní, ordinaci zajímavé a motivační finanční ohodnocení, 25 dní dovolené.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme odpovídající vzdělání, samostatnost, profesionalitu, spolehlivost, příjemné vystupování, snahu odvádět kvalitní práci a chuť rozšiřovat svoje znalosti. Možnost profesního růstu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme renomovaná, moderní stomatologická klinika ve Vyšším Brodě, nedaleko Lipna, 6km od hranic s Rakouskem. Proto naši klientelu tvoří především rakouští občané.
Zabýváme se kompletní stomatologickou péčí od chirurgických zákroků, přes implantáty, konzervační stomatologií, keramické práce, až po snímatelné náhrady.

Adresa společnosti

Dr.Jakubčák s.r.o.
Studánecká 427
38273 Vyšší Brod
ID: 4148886  Dátum zverejnenia: 25.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc