Biomedicínskeho analytika/čku v odbore histológia

Dr. Braun & Univ. Doz. Dr. Feichtinger Gruppenpraxis GmbH

Miesto práce
Kürschnergasse 6B, Viedeň, Rakúsko
Termín nástupu
01.07.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 458,7 EUR/mesiacvrátane 200,00 EUR príplatku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše požiadavky:
 Ukončené štúdium Biomedicíny alebo príbuzného odboru
 Rozsiahle analytické vedomosti v oblasti cytológie
 Diskrétnosť v stanovovaní diagnózy
 Spoľahlivosť, flexibilita a precíznosť
 Dobrá spolupráca a komunikatívnosť v tíme
 Úroveň nemeckého jazyka: B2

Naše benefity:
 Zaujímavé a rozmanité činnosti s vysokou mierou zodpovednosti v kolegiálnom a dynamickom prostredí
 Moderné technické vybavenie
 Intenzívne zaučenie v novej oblasti Vašej činnosti
 Moderné laboratórium v blízkosti metra (Aderklaaerstraße, U1), dobrá infraštruktúra
 Pracovný čas Po – Pia, podľa pridelenia pracovného miesta medzi 7:00 a 17:00
 Žiadne nočné a víkendové služby

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Biomedicínskeho analytika, biomedizin, tissue engineering

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lokalita vypísaného pracovného miesta sa presúva pravdepodobne v roku 2022 do 6. okrsku Viedne, kde momentálne vzniká Patológia Vincenz Gruppe.

Kürschnergasse 6B
1210 Wien
Rakúsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Lisa Tschelaut, M.A.
Tel.: +431317824123
E-mail: poslať životopis
ID: 3929528  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 458,7 EUR/mesiac