Inžinierský geológ

DPP Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Od 1 100 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od odbornosti a dĺžky praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Realizácia inžinierskogeologických a iných prieskumov
- Príprava projektu geologickej úlohy - návrh umiestnenia a početnosť geologických diel
- Terénne práce - geologická dokumentácia, jej vedenie a uchovávanie
- Vypracovanie záverečnej správy z prieskumov

- Zázemie a podpora stabilnej spoločnosti, dobrá atmosféra, tímová spolupráca
- Práca na veľkých projektoch týkajúcich sa geologickej služby (prieskumy, monitoringy, stavby) a iné
- Možnosť ďalšieho kariérneho postupu vrátané platového ohodnotenia.
- Príspevok na 3. pilier DDS
- Firma poskytuje ubytovanie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

inžinierská geológia vítaná, aj iný geologický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatnosť, iniciatíva, týmová práca v kolektíve,
- Ochota pracovať na zákazkách v rámci celej SR
- Odborná spôsobilosť na inžierskogeologický prieskum - vítaná

DPP Žilina, s.r.o. je slovenská spoločnosť so skúseným tímom profesionálov zameraných na inžiniersku geológiu, hydrogeológiu, geotechniku, terénne merania a životné prostredie. Vznikla v roku 2016 ako dcérska spoločnosť Dopravoprojektu, a.s. Bratislava.
Činnosť spoločnosti je viazaná najmä na prípravu a realizáciu dopravnej infraštruktúry a pracuje ako geologická služba – podzhotoviteľ slovenských i zahraničných projekčných kancelárií a stavebných firiem.
ID: 4330436  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac