Technik kvality

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsícod 30000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Metrologie, posuvka, mikrometr... známé pojmy? A co obsluha 3D, pořád jako doma? Pak je tato nabídka přímo pro Vás!
DP WORK s.r.o. hledá pro společnost DP INDUSTRY & LOGISTIC s.r.o. pro nové projekty v Plzni vhodného kandidáta (může být i absolvent), který má zkušenost (třeba jen ze školy) v oblasti kvality a nebojí se udělat změnu. Důležité je vyznat se v technické dokumentaci, ovládat ruční měřidla a vše ostatní naučíme.

Náplň práce:
• Mezioperační a finální rozměrová kontrola dílů dle výkresové dokumentace v technologické výrobě trakčních motorů (měření standardními dílenskými měřidly, vizuální kontrola).
• Tvorba rozměrových protokolů a zadání kontrol do systému Palstat.
• Příprava dokumentace dílů na přejímky zákazníkem.
• Kontrola prvních výrobků (FAI) - ověřování procesu výroby.
• Práce s neshodnými díly (označení neshodných dílů, zadání neshody do systému, komunikace s výrobou), oprávnění zastavit výrobu.
• Obsluha 3D ramene – měření v rámci nastavených programů dle výkresové dokumentace (jsme schopni případně zaškolit).
• Manipulace s kusy - jeřáb, vazač (máme možnost zaškolení).
• Práce ve dvousměnném pracovním provozu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
• Zajímavé mzdové ohodnocení: od 30.000,-Kč/měsíc (dle praxe a zkušeností)
• Příspěvek na dopravu až 1 000 Kč
• Příspěvek na údržbu oděvů +630 Kč/ měsíc
• Týden dovolené navíc.
• Příspěvek na stravování (stravenkový paušál).
• Jazykové kurzy, školení a možnost dalšího vzdělávání.
• Výhodné telefonní tarify společnosti T-mobile pro členy rodiny.
• Zvýhodněné ceny ve vlastním rekreačním zařízení v Harrachově.
• Bezplatné očkování.

Informace o náboru

Jste to Vy, koho hledáme? Pak neváhejte a zasílejte své CV, ať spolu můžeme probrat detaily. Budeme se těšit.::
Neoslovila Vás tato pozice? Nevadí, obsazujeme i mnoho dalších, které nalezne na: https://www.dpwork.cz/jobs
Také nás můžete sledovat na Facebooku:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naši experti v divizi DP I&L jsou zaměřeni zejména na oblast průmyslové výroby včetně interních logistických potřeb výrobních závodů. Dodáváme odborníky na sjednané projekty a stejně tak přebíráme části výrobních a obslužných procesů do vlastní gesce. To vše jak on-site, tak také off-site formou. V případě off-site řešení zajišťujeme také logistické toky materiálu v JIT za pomoci napojení podnikových informačních systémů, díky čemuž například automatizujeme objednávky či klientům poskytujeme self-billing.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si Vás představujeme?
• Vzdělání vyučen nebo středoškolské - strojírenské nebo elektro zaměření.
• Zručnost v používání ručních měřících pomůcek.
• Velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci.
• Dobrá znalost práce s PC.
• Úroveň znalostí výkresové dokumentace a měřidel je prověřována v rámci osobního pohovoru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4168566  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc