Personální a vzdělávací společnost

Fotograf automobilových komponentů

V rámci projektu ŠKODA AUTO rozšiřujeme stávající tým fotografů. Hledáme samostatného fotografa se smyslem pro detail, který bude zajišťovat fotografování technických komponentů. Vhodné i pro absolventy.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Focení náhradních dílů a příslušenství ŠKODA AUTO pro elektronický katalog ETKA.
  • Manipulace s díly pro zabezpečení fotografií.
  • Kontrola kvality fotografií dle manuálu.
  • Výkazy a nahrávání fotografií do systému SAP.
  • Samostatné objednávání dílů pro focení na základě měsíčního plánu v interním systému.

Co Vám nabízíme?

  • Pracovní poměr HPP v jednosměnném režimu.
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání.
  • Technické vybavení pro výkon práce.
  • Dovolenou 25 dnů.
  • Stravenkový paušál.
  • Další benefity jako např. očkování, zvýhodněné ceny v rekreačním zařízení v Harrachově, příspěvky sportovní zařízení aj.

Co od Vás očekáváme?

  • Alespoň základní schopnost práce s fotografickou a výpočetní technikou.
  • Dokončené středoškolské vzdělání.
  • Umíte pracovat samostatně, rychle a pečlivě.
  • V práci si umíte vytvořit systém a uspořádání.

Je to na Vás!

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Řepov
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Nováková Iva
Vodičkova 791/41
110 00 Praha 1
ID: 4068894  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc