Personální a vzdělávací společnost

INTERPLEX - Operátor výroby

Čistý hodinový výdělek 117 - 124 Kč.

Máte zkušenost s obsluhou jednoduchých výrobních strojů a zařízení? Vyhovuje Vám práce ve vícesměnném provozu?
Staňte se součástí týmu společnosti Interplex, jež se zabývá lisováním pro automobilový i elektrotechnický průmysl a rozšiřte si praxi.

Co od Vás potřebujeme?

  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav, nic víc.

Co od nás dostanete?

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Měsíční bonus 0 - 4 000 Kč/měsíc.
  • Příplatek za odpolední směnu 8 Kč/hod.
  • Příplatek za noční směnu 10%.
  • Příplatky za práci ve svátek 100 %.
  • 6 dní doplňkové dovolené.
  • Stravenkový paušál 50 Kč/den.
  • Možnost ubytování s příspěvkem nebo příspěvek na vlastní ubytování.
  • Výhodné telefonní tarify od T-Mobile.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co budete dělat?

  • Podílet se na lisování a montáži automobilových součástí a průmyslových výrobků.

Pojďte do toho!

Stačí jen kliknout na tlačítko odpovědět a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši bezplatnou linku
☎️ +420 800 310 013 ☎️.

Neoslovila Vás táto nabídka?

Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Také
nás můžete sledovat na Facebooku:
www.facebook.com/dpwork.cz
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Za Pazdernou 1531, 397 01 Písek, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Roušalová Hana
Třída Národní svobody 158/9
397 01 Písek
Česká republika
+420739200691