Provozní elektrikář

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Palackého nám. 1, Dobrovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Bez čeho se na této pozici neobejdete?::
- odborné elektro vzdělání s vyhláškou 50/78 Sb. (minimálně §6)
- orientace a čtení v projektech (EPLAN)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaký by náš nový kolega měl také být? ::
- manuálně zručný
- někdo, koho můžeme dále rozvíjet a vzdělávat
- zodpovědný a spolehlivý
- časově flexibilní a to jen 4 měsíce v roce, kdy potřebujeme jet na plné obrátky

Informace o náboru

A co Vám za to můžeme nabídnout?::
- odměna zajímá každého a u nás je nástupní mzda až 40 000 Kč
- náborový příspěvek ve výši 60 000 Kč
- samozřejmostí je zaškolení a doplnění vědomostí, abychom nástup co nejvíce ulehčili
- 5 týdnů dovolené na regeneraci se taky hodí
- příspěvek na obědové menu
- myslíme na budoucnost a dáme Vám příspěvek na penzijní a životní připojištění
- regenerace je důležitá, a tedy přihodíme i něco na dovolenou a na rekreaci dětí
- máme také firemní rekreační zařízení
- za celoroční práci u nás odměňujeme ročním bonusem
- plus navíc bonus za dosažení hospodářského výsledku
- cukr pro celou rodinu až do výše 100 kg za rok
- dárky na Vánoce vyřešíte vánočním bonusem
- a pro Vaše nejmenší máme příspěvek rodinám při narození dítěte a nástupu dítěte do 1. třídy ZŠ a další

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co přesně bude v náplni práce?::
- provozní údržba elektro zařízení
- diagnostika a odstraňování závad
- spolupráce s externími dodavateli a společnostmi při opravách a revizích
- údržba veškerých technologií v objektu
- provádění testů, měření zajišťujících spolehlivé a efektivní fungování elektrického zařízení
- manipulace a zajišťování elektrického zařízení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4039749  Dátum zverejnenia: 1.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40 000 Kč