Personální a vzdělávací společnost

Logistický inženýr - Mohelnice

Jsme ryze česká společnost působící na trhu více než 20 let / Preferujeme absolventy

Hledáte v nejisté době jistotu zaměstnání? Společnost FENIX solutions s.r.o .hledá kolegu / kolegyni na pozici Logistický inženýr.
Logistický inženýr se zaměřuje na zlepšování logistických procesů ve firmě a podílí se na jejím rozvoji.
Přidejte se do týmu, kde na každém z Vás záleží!

Co musíte mít?

  • Počítačovou způsobilost.
  • Řídící a organizační schopnosti.
  • Logické myšlení.
  • Znalost Anglického jazyka.
  • Řidičský průkaz sk. B.

Výhodou je:
  • znalost systému SAP.
  • znalost modelování v 2D a 3D programech.

Co budete dělat?

  • Analyzovat a zlepšovat logistické procesy.
  • Rozvíjet a implementovat nová opatření.
  • Navrhovat logistické toky.
  • Vytvářet popisy procesů a dokumentace.
  • Komunikovat s kolegy z ostatních skladů.
  • Pracovat v systému SAP, SketchUp, Microsoft Office a interních aplikacích.

A co nabízíme my Vám?

  • Práci v super kolektivu.
  • Dovolenou navíc.
  • Výkonnostní prémie až 10%.
  • Odměna za přítomnost 10%.
  • Stravovací paušál.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.

Splňujete naše požadavky a jste ochotni se učit novým věcem?

Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi Vás přivítáme v našem týmu!
Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu [email protected], nebo na telefonním čísle 602 742 800.
Těšíme se na setkání s Vámi!
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Šumperk
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
Kontakt:
FENIX solutions s.r.o.
Burianová Markéta
Sadová 1386/28
78985 Mohelnice
Česká republika
+420602742800
ID: 4030104  Dátum zverejnenia: 5.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.