Personální a vzdělávací společnost

Asistent/ka vedoucího provozu

Rozšiřujeme náš profesionální tým a hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka vedoucího provozu pekárny v Milovicích, ul. Topolová 840.

Jsme rodinné pekařství s tradicí 29 let, kdy pro naše zákazníky pečeme jen to nejlepší. K našim zaměstnancům máme individuální přístup a důležitá je pro nás i péče o ně. Merhautovo pekařství je jistota trvalého a perspektivního zaměstnání a profesního rozvoje. Důkazem je 15 prosperujících prodejen nejen ve Středočeském kraji.

V současné době připravujeme otevření dalších poboček. Stojíme si za dobře odvedenou ruční prací s použitím kvalitních surovin.
Stanete se součástí týmu, ve kterém získáte stabilní zázemí, a zároveň Vás naučíme novým věcem. Nabízíme práci a učení v jednom.

Co Vás čeká:

  • Podílení se na vedení provozu pekárny.
  • Vedení evidence skladového hospodářství a dohlížení na dodržování standardů kvality výroby (HACCP apod.).
  • Příprava podkladů, provádění inventury, vyřizování reklamace a komunikace s dodavateli.
  • Zajišťování evidence BOZP a školení zaměstnanců.
  • Dále budete zajišťovat pracovní oblečení, ochranné pomůcky pro zaměstnance a provádět úklid provozovny.

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání.
  • Průběžné vzdělávání, znalost nových výrobních technologií a vývoje v oboru.
  • Zkušenosti s řízením lidí na vedoucí pozici.
  • Zodpovědnost, rozhodnost, cílevědomost a časovou flexibilitu.
  • Osobnostní předpoklady: komplexní a tvůrčí přístup k řešení problémů, schopnost rozlišovat podstatné a vedlejší, schopnost rychlé adaptace na změnu.
  • Chuť se dále rozvíjet, učit se novým věcem.
  • Životní optimismus a mít nadšení pro věc.

Co získáte: :

  • Perspektivu a stabilitu zaměstnání v rodinné společnosti.
  • Základní nástupní mzdu až 30 000 Kč/měsíc brutto.
  • Osobní ohodnocení a prémie až 5 000 Kč/měsíc brutto.
  • Osobní benefity dle dohody, včetně možnost mít služební vozidlo.
  • Možnost dalšího profesního vzdělání (odborná školení, odborné kurzy dle výběru atd.).
  • Nástup možný ihned!

Jdete do toho? Skvělé! :

Na Vaše životopisy se těší Miroslav Merhaut, zasílejte je na [email protected] Těšíme se na setkání s Vámi!
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Topolová 840, Milovice, Nymburk, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
Merhautovo pekařství, s.r.o.

Pražská 614,
294 71 Benátky nad Jizerou
ID: 3989955  Dátum zverejnenia: 21.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 Kč/měsíc