Skladník, BOSAL Brandýs nad Labem

DP WORK s.r.o.

Zápská 1857, Brandýs nad Labem, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
až 25 330 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co od Vás potřebujeme?::
* Odborné vyučení bez maturity.
* Platné oprávnění pro řízení VZV - W1 a D (možnost obnovení/vystavení).
* Schopnost čtení a orientaci ve skladových dokumentech.
* Trestní bezúhonnost.
* Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Praxi min. 1 rok ve skladovém hospodářství.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás dostanete?::
* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Základní mzdu až 21 505 Kč/měsíc.
* Variabilní složku mzdy 0 - 14 %.
* Roční odměnu 6 000 Kč.
* 5 dní dovolené navíc.
* Stravenky v hodnotě 100 Kč.
* Ubytování na naší ubytovně s příspěvkem nebo příspěvek na vlastní ubytování až 3 500 Kč.
* Výhodné telefonní tarify od T-Mobile.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Informace o náboru

Jdete s námi do toho?::
Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko odpovědět a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši bezplatnou linku +420 800 310 013.
Těšíme se na setkání s Vámi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co budete dělat?::
* Manipulovat s komponenty (70 %) a hotovými výrobky.
* Naskladňovat, vyskladňovat dle dokumentů do skladových pozic.
* Nakládat / vykládat kamiony (30%).
* Manipulovat s velkoobjemovými břemeny (klece s výfuky).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3989337  Dátum zverejnenia: 20.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 25 330 Kč / měsíc