Personální a vzdělávací společnost

Inžinier kvality – senior

Máte skúsenosti s automotive a aktívnu znalosť nemeckého jazyka? Potom je táto ponuka práve pre Vás! Pre medzinárodne uznávanú konzultačnú spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Inžinier kvality - senior pre dlhodobý projekt v Bratislave.

Čo bude Vašou náplňou práce?

  • Zodpovednosť za kvalitu nakupovaných dielov a za stratégiu na dosahovanie predpokladanej úrovne kvality na pridelenom segmente výroby.
  • Účasť a podpora pri vykonávaní auditov (externé, interné).
  • Zlepšovanie systému evidencie merania a metrológie.
  • Komunikácia so zákazníkmi a účasť na rokovaní o kvalite.
  • Riešenie reklamácií a následné navrhnutie a zavedenie preventívnych opatrení.
  • Sledovanie a vyhodnocovanie ekonomických strát a nekvality.

Čo ponúkame?

  • Prácu na hlavný pracovný pomer v Bratislave.
  • Účasť na zaujímavom projekte v oblasti kvality u významného výrobcu automobilov.
  • 5 týždňov dovolenky.
  • Vernostné prémie.

Čo od Vás požadujeme?

  • VŠ - najlepšie technického smeru.
  • Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, anglický jazyk výhodou.
  • Znalosť technickej dokumentácie.
  • Základná orientácia v zásadách kontroly a nastavovanie meradiel.
  • Znalosť problematiky ISO 9001 a IATF 16949.
  • Skúsenosti so spracovávaním plánov riadenia kvality u nových výrobkov a procesov.
  • Prax na obdobnej pozícii min. 3 roky.

Je to na Vás!

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu nám zašlite Váš štruktúrovaný životopis v českom/slovenskom a nemeckom jazyku a my sa Vám ozveme späť.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Bratislava
Typ pracovního vztahu:
plný úväzok
Požadované vzdělání:
vysokoškolské I. stupňa
Kontakt:
ID: 3930422  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac