Koordinátor/ka agenturních zaměstnanců

DP WORK s.r.o.

třída Národní svobody 158/9, Pražské Předměstí, Písek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.8.2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Ve spolupráci s náborovým oddělením se budete podílet na výběrových řízeních na agenturní personál.
* Budete organizovat jednotlivé nástupy přidělených zaměstnanců (podpis prac. smlouvy, zaškolení, prac. oděvy, ubytování).
* Budete řešit bezproblémové obsazení jednotlivých směn u svých zákazníků.
* Budete zpracovávat docházku přidělených zaměstnanců a podklady pro mzdy.
* Budete vést, motivovat a kontrolovat svěřené zaměstnance, průběžně provádět jejich hodnocení a jiné.
* Zajistíte pravidelný reporting.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?::
* Práci na HPP na dobu neurčitou.
* Finanční ohodnocení dle Vašich znalostí a dovedností.
* Mobilní telefon, notebook a služební automobil.
* Flexibilní pracovní dobu.
* Příspěvek na stravování.
* Výhodné mobilní tarify.
* Firemní rekreační zařízení.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Také nás můžete sledovat na Facebooku:
www.facebook.com/dpwork.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měli mít?::
* Min. SOU.
* Praxi alespoň 3 roky v oblasti vedení a motivace týmu ideálně ve výrobním závodě, např. na pozici mistr, koordinátor apod.
* Orientaci v základních znalostech zákoníku práce.
* Časovou flexibilitu a spolehlivost.
* Řidičský průkaz sk B – jste aktivní řidič.
* Zkušenost se zpracováním podkladů pro mzdy.
* Znalost ZP a BOZP a schopnost školit pracovníky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3929186  Dátum zverejnenia: 25.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.