Personální a vzdělávací společnost

Speciální pedagog, Mladá Boleslav

Základní škola má dlouholetou tradici jako jedna z nejznámějších škol v regionu. V rámci vzdělávání dbáme nejenom na znalosti, ale i na dovednosti, používáme různé formy výuky. Nedílnou součástí výuky jsou exkurze a školy v přírodě. Vyjíždíme také na sportovní a relaxační pobyty do zahraničí. Přidejte se tedy k nám!
Hledáme kolegu na pozici speciální pedagog.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Výuka žáků s PAS (jazyk, komunikace, sociální i akademický dovednosti).
  • Kombinace výuky ve speciální ABA učebně a v kmenové třídě.
  • Spolupráce s třídními učiteli, vedení týmu speciálně vyškolených asistentů.

Jak si Vás představujeme?

  • Máte VŠ vzdělání - obor speciální pedagogika.
  • Zajímáte se o problematiku PAS.
  • Máte zkušenosti s vedením týmu.
  • Jste ochotní se vzdělávat v nejnovějších postupech.

Co nabízíme my Vám?

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Měsíční mzdu až 40 000 Kč.
  • Zaškolení i možnost dalšího vzdělávaní v oboru.
  • Možnost využití služebního bytu.
  • Závodní stravování.

Je to na Vás!

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět nebo volejte na tel. číslo 326 201 912.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Jilemnického 1152, Mladá Boleslav, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
Kontakt:
Základní škola a Mateřská škola, Mladá Boleslav
Ing. Suchý Tomáš
Jilemnického 1152
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika
+420326201912
ID: 3844996  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 40 000 Kč/měsíc