Marketing manager pro Gopas, Praha

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Kodaňská 1441/46, Vršovice, Praha 10, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?::
*Vedení oddělení marketingu.
*Příprava a koordinace marketingových strategií.
*Tvorba marketingového mixu (produkt, cena, distribuce, propagace).
*Vyhodnocování efektivity marketingových činností.
*Zajišťování online marketingu.
*Organizace komerčních i interních eventů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co požadujeme my od Vás?::
*Hledáme někoho s vysokou školou, ale ani šikovného středoškoláka nezavrhneme.
*Máte praxi v dané oblasti min. 3 roky.
*Domluvíte se bez problému anglicky.
*Jste pečlivá a samostatná osoba a máte rozhled v IT.
*Vlastníte řidičský průkaz sk.B.
*Jste kreativní osoba se spoustou inovativních nápadů.

Informace o náboru

Pošlete nám životopis!::
Stačí kliknout na tlačítko odpovědět a budeme se na Vás těšit u osobního pohovoru!

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak Vás odměníme?::
*Prací na hlavní pracovní poměr.
*Mobilním telefonem a notebookem.
*Možností příležitostně využít firemní vůz.
*13. platem.
*Chcete občas pracovat z domova? Není problém.
*Stravenkami v hodnotě 80 Kč.
*Občerstvením na pracovišti.
*Možností využít kartu multisport a zúčastnit se firemních akcích.
*Možnost neustálého vzdělávání (soft skills/hard skills).
*Příspěvky na jazykové kurzy a další.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3824478  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40 000 - 60 000 Kč/měsíc