Personální a vzdělávací společnost

Podpora technické sítě

Hledáte příležitost? Pozici, na které využijete svoje technické znalosti a zároveň schopnost rychle a efektivně komunikovat? Pro našeho významného klienta Škoda Auto obsazujeme pozici Podpora technické sítě.

Jaká bude Vaše náplň práce?

• Technická podpora servisní sítě pro ČR a zahraničí.
• Komunikace s importéry a servisními techniky.
• Kontrola technických informací a monitoring náběhů modelů.
• Monitoring k jednotlivým analýzám.
• Zajišťování speciálních analýz (paliva, maziva, baterie).

Co nabízíme?

• Velmi zajímavou pracovní pozici v mezinárodním prostředí.
• Kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
• Nástupní mzdu: 38.000 - 42.000 Kč / měsíc.
• Služební mobil a notebook.
• Příspěvek na stravování.
• Možnost využití rekreačního zařízení v Harrachově.
• Vstup do posilovny v Mladé Boleslavi zdarma.

Co od Vás požadujeme?

• SŠ vzdělání, výhodou technické zaměření.
• Anglický jazyk min. na úrovni B2.
• Komunikace na velmi dobré úrovni.
• Technické znalosti o automobilech.

Je to na Vás!

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Není toto nabídka přímo pro vás? Podívejte se na naše další otevřené pozice:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Kostihová Aneta
Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420703401819
ID: 3781047   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   38.000 - 42.000 Kč / měsíc