Personální a vzdělávací společnost

Vedoucí zákaznického servisu

Vedoucí zákaznického servisu komplexně vede a řídí organizační celek, který se zabývá řízenou obousměrnou komunikací se zákazníky a zpracováním souvisejících informací.

Jaká je náplň práce? :

Jako Vedoucí zákaznického servisu budete řídit menší organizační celky, které se zabývají obousměrnou komunikací s partnery a zákazníky. S tím související zpracování informací, statistiky, hodnocení a komunikace k vedení společnosti.

S čím můžete na této pozici počítat? :

  • Mzda a benefity dle zkušeností.
  • Pracovní doba – flexibilní.
  • Mobilní telefon s tarifem.
  • Notebook.
  • Služební automobil.

Co by měl optimální kandidát splňovat? :

  • Min. SŠ (nejlépe v oboru ekonomika/podnikání nebo sociální činnost).
  • Zkušenost s prací koordinátora.
  • Praxe s vedením a hodnocením lidí min. 3 roky.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Znalost zákoníku práce – uzavírání PP, ukončování PP, pracovní doba.
  • Zkušenost se zpracováním podkladů pro mzdy.
  • Vyjednávání s partnery, zákazníky; řešení problémů.

Zaujalo Vás výše uvedené a splňujete předpoklady?

Zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a my se Vám ozveme! Též nás můžete kontaktovat na níže uvedených kontaktech.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Smetanova 987, Bakov nad Jizerou, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Marek Bohuslav
Smetanova 987
294 01 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420703401817
ID: 3643240   Dátum zverejnenia: 12.4.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   35.000 - 50.000 Kč / měsíc