Personální a vzdělávací společnost

Vývoj / Testování systémů

Hledáte novou pracovní příležitost? Máte povědomí o elektronice a chcete své znalosti i nadále zdokonalovat? Zajímáte se o nové technologie? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývoj/Testování systémů.

Jaká bude Vaše náplň práce?

• Spolupráce na vývoji a testování asistenčních a infotainment systémů.
• Podíl na celkovém cyklu a konceptu testování.
• Programování skriptů pro testování vozidlové komunikace.
• Tvorba analýz vozidlové komunikace a reportů.
• Týmová spolupráce.

Co nabízíme?

• Velmi zajímavou práci na HPP v Mladé Boleslavi.
• Pravidelné bonusy.
• Týden dovolené navíc + 2 sick days.
• Mobilní telefon.
• Kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
• Příspěvek na stravování formou stravenek.
• Kafeterie.
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby.

Co od Vás požadujeme?

• SŠ vzdělání, technického směru.
• Anglický jazyk min. na úrovni B1.
• Základní znalost programování.
• Povědomí o elektronice.

Je to na Vás!

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Kostihová Aneta
Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420703401819
ID: 3622136   Dátum zverejnenia: 15.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.