Personální a vzdělávací společnost

IT podpora

Jste komunikativní typ? Zajímáte se o IT? Pak jste ten správný člověk k nám. Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici IT podpory.

Jaká bude Vaše náplň práce?

• Řešení problémů uživatelů, případné předání dál.
• Poskytování IT podpory pro externího klienta.
• Zadávání vad do interního systému.
• Práce je ve směnném provozu.

Co nabízíme?

• Velmi zajímavou práci na HPP v Mladé Boleslavi.
• Kvartální bonusy.
• 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno.
• Kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
• Mobilní telefon.
• Příspěvek na stravování formou stravenek.
• Kafeterie.

Co od Vás požadujeme?

• SŠ vzdělání.
• Anglický nebo německý jazyk min. na úrovni B1.
• Znalost MS Office.
• Orientace v IT terminologii.
• Komunikační dovednosti.
• Flexibilita.

Je to na Vás!

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Kostihová Aneta
Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420703401819
ID: 3575070   Dátum zverejnenia: 10.1.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.