Sales support

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
od 27.000 Kč/měsíc (dle zkušeností a výsledků)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaším denním chlebem?::
* Zpracování a evidence otevřených výběrových řízení a přijatých poptávek
* Stručné shrnutí poptávek a výběrových řízení – manažerský report
* Vyhodnocování akvizičního potenciálu – spolu s vedoucím
* Jednání k jednotlivým výběrovým řízením přímo u klientů s cílem zjistit doplňující informace
* Sumarizace podkladů pro kalkulace a spolutvorba cenových nabídek – s vedoucím
* Podpora rozjezdu nových projektů
* Průzkum a přehled na trhu, sledování trendů

Zaměstnanecké výhody, benefity

S čím můžete počítat?::
* Práce na HPP a dobu neurčitou
* Služební vůz, mobil a notebook
* Pevný plat s růstem už po zkušební době
* Podpora dopravy z místa bydliště do zaměstnání
* Plné zaškolení na pozici s podporou kolegů
* Denní komunikace s významnými společnostmi a to i v angličtině
* Firemní benefity

Informace o náboru

Chcete se stát jedním z nás?::
V tom případě nám prosím zašlete váš životopis v českém jazyce a my se vám ozveme zpět.

Nic vám to neříká? Nevadí! Každý má talent na něco jiného.

Zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho si představujeme?::
* Umíte se připravit na schůzky, získat informace a následně zpracovat ke kalkulaci
* Máte prozákaznický přístup a příjemný mluvený a písemný projev
* Působíte přesvědčivě a učíte se z případných chyb
* Jste pečlivý a komunikativní typ
* Pravidelně využíváte automobil (sk.B) – denně služební cesty
* Orientujete se v MS Office, cloud službách a CRM
* Angličtina B2 k orientaci v obchodních podmínkách a smlouvách

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3556009  Dátum zverejnenia: 7.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 27.000 Kč/měsíc (dle zkušeností a výsledků)