Personální a vzdělávací společnost

Programátor CNC strojů

Pro našeho významného partnera z oblasti automotive hledáme zkušeného programátora CNC strojů.

Náplň práce:

•Obsluha a seřizování obráběcího centra.
•Kontrola parametrů dle technické dokumentace.
•Tvorba programů a vedení směnových protokolů.
•Práce ve třísměnném či nepřetržitém provozu.

Nabízíme:

•Práci na HPP v mezinárodní společnosti.
•Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu.
•25 dnů dovolené.
•Příspěvek na stravování formou stravenek.
•Příspěvek na penzijní připojištění.
•Bonus dle odvedené práce.
•Po odpracovaném roce 13. plat + další benefity.

Požadujeme:

•SŠ/SOU technického směru.
•Znalost technické dokumentace a měření.
•Praxe na obdobné pozici min. 2 roky.
•Samostatnost, zodpovědnost a přesnost.

Zaujala vás tato nabídka?

Tak neváhejte a pošlete nám váš životopis a my se vám ozveme zpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Okres Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
Kontakt:
ID: 3554393   Dátum zverejnenia: 6.12.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.