Konstruktér

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Chobotecká 365, Čejetice, Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Analýzu vstupních dat vývojové nebo konstrukční zakázky.
* Zabezpečení úkolů vyplývajících z normy ČSN EN ISO 9001:2009, v oblasti své působnosti.
* Samostatné řešení dílčích úkolů na zakázce.
* Provádění vývojových nebo konstrukčních prací při realizaci zakázky.
* Vypracování technických popisů a návodů k používání výrobků.
* Provádění odhadu pracnosti na zakázce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Koho hledáme?::
* Absolventa SŠ v oboru strojírenství.
* Máte minimálně 2 roky praxi v oblasti konstrukce a vývoje strojů či dílů.
* Domluvíte se anglicky nebo německy.
* Máte dobrou znalost nástrojů MS Office a programu CATIA.
* Orientujete se ve výrobních procesech a požadavcích jakosti.
* Jste týmový spolupracovník.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém nebo německém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

CATIA - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
* Práci na HPP v Mladá Boleslavi - Čejetice.
* Zázemí české prosperující společnosti.
* Další profesní rozvoj a vzdělávání.
* Flexibilní pracovní dobu.
* 25 dní dovolené.
* Příspěvek na stravování formou stravenek 110 Kč / den.
* Odměny za přivedení nového kolegy (10.000 Kč).
* Věrnostní prémie.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3493790  Dátum zverejnenia: 17.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.