Noční služba, HPP, ubytování v areálu

DP WORK s.r.o.

Místo práce
U Hřebčince 479, Budějovické Předměstí, Písek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co od vás potřebujeme?::
* Vřelý vztah ke koním a nebojácnost.
* Fyzickou zdatnost – převážnou část směny budete na nohou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás dostanete?::
* Základní mzdu 18.000 Kč/měsíc.
* Osobní ohodnocení 3.000 Kč/měsíc.
* Příplatky za noční směnu 20 %.
* Příplatky za práci v sobotu a neděli 25 %.
* Možnost stravování v kantýně, cena obědu je 15-17 Kč.
* 5 dní dovolené navíc.
* Možnost ubytování v areálu s doplatkem.

Informace o náboru

Jdete do toho?::
Potom už jen stačí kliknout na tlačítko odpovědět a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení paní Haně Štěrbové nebo zavolejte na +420 734 741 651.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

A co budete dělat?::
* Kontrolovat stav koní a v případě problému, neodkladně toto řešit.
* Zajišťovat podestýlání koní.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3469244  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18.000 Kč / měsíc