Personální a vzdělávací společnost

Operátor montážní linky pro FAURECIA Components Písek

Pojďte pracovat pro našeho významného zákazníka a partnera FAURECIA Components Písek, s.r.o., zabývajícího se výrobou komponentů pro automobilový průmysl, zejména výrobou kovových konstrukcí a dílů autosedaček.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co Vás čeká:

Budete se podílet na výrobě jednotlivých komponentů na výrobní lince a následné montáži autosedaček.

Co získáte:

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Nástupní mzdu od 16.370,- CZK (včetně příplatků).
  • Po odpracování 6 měsíců možnost postoupit na vyšší tarif.
  • Variabilní složku mzdy 0 - 10%.
  • Příplatky za odpolední směnu 5,- CZK/hod.
  • Příplatky za noční směnu 15,- CZK/hod.
  • Příspěvek na praní 630,- CZK/měsíc.
  • Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
  • Dovolenou 25 dní/rok.
  • Možnost ubytování s příspěvkem.
  • Příspěvek na vlastní ubytování až 1.815,- CZK.
  • Příspěvek na stravování.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co od Vás očekáváme:

  • Postačí Vám základní vzdělání.
  • Spolehlivost, manuální zručnost.
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav - bude nutností.
  • Schopnost obsluhy jednoduchých strojů a zařízení.
  • Vysoké pracovní nasazení - jedná se o práci v taktu.
  • Praxe na výrobní lince / v oblasti automotive bude výhodou, ne však podmínkou.
  • Zkušenost se sériovou výrobou bude také výhodou.

Zaujala Vás tato nabídka?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte +420 383 134 040.

NÁBOROVÉ CENTRUM PÍSEK

DP WORK s.r.o.
třída Národní svobody 158/9
397 01, Písek

  • Nástup ihned.

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Průmyslová 466, Pražské Předměstí, 397 01 Písek, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
Kontakt:

Třída Národní svobody 158/9
397 01 Písek