Personální a vzdělávací společnost

Operátor montážní linky pro FAURECIA Automotive Písek

Máte zkušenost s obsluhou jednoduchých výrobních strojů a zařízení? Vyhovuje vám práce v 3 směnném nebo
nepřetržitém provozu?
Staňte se členem týmu našeho zákazníka a rozšiřte si praxi.

Co budete dělat?

Podílet se na výrobě jednotlivých komponentů na výrobní lince, montáži výfuků a katalyzátorů.

Nastoupit můžete ihned.

Co od nás dostanete?

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Variabilní složku mzdy.
  • Příplatky za odpolední a noční.
  • Příplatek za práci v nepřetržitém provozu.
  • Příspěvek na praní.
  • 5 dní dovolené navíc.
  • Ubytování na naší ubytovně s příspěvkem.
  • Příspěvek na vlastní ubytování až 2 000 Kč.
  • Příspěvek na stravování.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co chceme my od vás?

  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
  • Schopnost obsluhy jednoduchých strojů a zařízení.
  • Uvítáme praxi v oblasti automotive nebo sériové výrobě.

Jdete do toho?

Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši BEZPLATNOU LINKU +420 800 310 013. Těšíme se na vás.

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Průmyslová 466, 397 01 Písek, Jihočeský kraj
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Třída Národní svobody 158/9
397 01 Písek