Personální a vzdělávací společnost

Svářeč kovů pro IVECO Vysoké Mýto

Průměrná čistá hodinová mzda 115 - 130,- Kč.

IVECO Czech Republic, a.s. vyrábí a prodává široký sortiment vozidel hromadné dopravy.
DP WORK je spolehlivý zaměstnavatel a zaručuje slušnou práci a férový přístup. Rozhodněte se správně a pojďte cestou lepší práce s námi.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co budete dělat?

  • Svařovat, manipulovat s plechy, kovem dle metodiky a návodu.
  • Plnit úkony zadané mistrem.

Co nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Práci ve dvou-třísměnném provozu.
  • Variabilní složku mzdy až 3.000,- CZK.
  • Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
  • Dovolenou 25 dní/rok.
  • Závodní stravování.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Jaké schopnosti a dovednosti požadujeme?

  • Základní svářečský kurz CO2 - možnost obnovy/prodloužení.
  • Spolehlivost, manuální zručnost.
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
  • Orientaci v technické dokumentaci.
  • Praxe na dané pozici min. 1 rok výhodou.

Oslovili jsme Vás?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis nebo volejte +420 463 035 456.

NÁBOROVÉ CENTRUM VYSOKÉ MÝTO

DP WORK s.r.o.
Vraclavská 200
566 01, Vysoké Mýto

  • Nástup IHNED!!

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Dobrovského 74, 566 01 Vysoké Mýto - Pražské předměstí, Pardubický kraj
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
Mgr.
566 01 Vysoké Mýto