Personální a vzdělávací společnost

Pomocný operátor výroby pro CARRIER Mýto

Průměrná čistá hodinová mzda 118,- Kč.

Jste manuálně zruční a spolehliví? Chcete pracovat v moderním prostředí a podílet se na výrobě chladicích a mrazících zařízení, klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel? Staňte se součástí týmu našeho významného zákazníka a partnera CARRIER Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. a rozšiřte si praxi.
Čeká Vás práce v 3 směnném provozu. Výroba probíhá ve dvou závodech - Beroun a Mýto u Rokycan.

Co budete dělat?

  • Připravovat materiál a zakládat díly na linku.
  • Montovat chladicí nábytek, zařízení a klimatizace.
  • Montovat osvětlovací kabeláž a chladicí potrubí.
  • Kontrolovat montované díly.

Co od nás dostanete?

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Nástupní čistou mzdu 18.465,- Kč/měsíc (včetně příplatků)
  • Variabilní složku mzdy 0 - 20%
  • Cestovní náhrady 0 - 4.137,- Kč/měsíc.
  • Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
  • Měsíční bonus za docházku až 2.000,- Kč.
  • Dovolenou 25 dní/rok.
  • Příspěvek na firemní ubytování.
  • Příspěvek na vlastní ubytování až 2.000,- Kč.
  • Závodní stravování.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co chceme my od Vás?

  • ZŠ / SOU technického směru, strojní bude výhodou.
  • Spolehlivost, manuální zručnost.
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
  • Výhodou bude zkušenost s manipulací ručními vozíky.
  • Praxe v oblasti automotive bude výhodou, ne však podmínkou.

Jdete do toho?

Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši BEZPLATNOU LINKU +420 800 310 013. Těšíme se na Vás.

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Plzeňská 601, 338 05 Mýto u Rokycan, Plzeňský kraj
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Třída Národní svobody 158/9
397 01 Písek